Вземете до 31.12.2023г
Пълен Видео курс Йога за бременни – за вас, за бременната ви жена, приятелка, съседка, роднина! Тя го заслужава! Вие също! ![]()
И/ИЛИ СЕ ЗАПИШЕТЕ ЗА НАШАТА ТОМБОЛА!
Цена на курса до края на годината е 108лв, след това цената става 135лв.

ТОМБОЛА ЗА БРЕМЕННИ БОГИНИ! ![]()
Или ми изпрати имейл с думата Участвам на yoga_shanti@abv.bg
– 1 награда
– безплатен Видео курс Йога за бременни с Елица Йоргова – с продължителност 9 месеца, на стойност 108 лв
– 5 награди
– 5 броя Видео курс Йога за бременни на промоционална стойност 79лв, с продължителност 9 месеца
– 2 награди
– 2 броя клас Йога за бременни на живо в зала в Пловдив, на стойност 15лв
– 2 награди
– безплатна консултация по телефон или Вайбър с Елица Йоргова – консултация какви физически и дихателни упражнения са подходящи за теб, съобразно в кой етап на бременността си и как се чувстваш.
–
ВСИЧКИ ЩЕ ПОЛУЧАТ РЕЛАКСАЦИЯ ЗА БРЕМЕННИ И АВТОРСКИ ПЕСНИ ЗА БЕБЕТО И МАЙКАТА
От 01.01.2024г цената на курса става на 135лв
Достъп до курсът е 9 месеца, това прави по 12лв на месец професионално записани видеа с подробна теория и практика за бременната жена – физически и дихателни упражнения, релаксации, песни.
Да обичаш себе си още повече!
Видео програмата е подходяща за бременни жени от 1ви до 9ти месец, при които няма противопоказания, установени след лекарска консултация.
Подходящо за след раждане и напълно начинаещи жени.
Срок за записване за томболата 31.12.2023г включително.

“Огромно благодаря на Ели! Започнах при нея от 4 месец на бременността! Още работих и имах огромни болки в гърба ( професията ми е такава и плюс желаното човече). От втория урок като за начало ми олекна на гърба , а след това и се научих да се обичам и да се поставям на първо място. Бременността мина леко, така и раждането. Упражненията и техниките за дишане много ми помогнаха по време на раждането. Само се ядосвам, че не правих упражнението за тазовото дъно достатъчно, а то наистина се оказа много важно. А и след раждането упражненията важат.”
Поръчай сега!![]()
Достъп до курсът е 9 месеца, това прави по 12лв на месец професионално записани видеа с подробна теория и практика за бременната жена – физически и дихателни упражнения, релаксации, песни. Заслужава си!